Devon&Devon – nowości 2014

wanna_devon_devon_aurora_bijoux_herbecW 2014 roku w ofercie Devon&Devon znajdziemy kilka interesujących nowości.

Wśród nich są m.in.:
– wanna na oryginalnych nóżkach,
– nowe rozwiązania w kolekcjach baterii i luster,
– akcesoria z serii Jubilee

Lustra klasyczne, delikatnie inspirowane barokiem, w ramach z motywami

lustro_devon_black_nabucco

Ramy luster Devon&Devon Black Nabucco i Norma

roślinnymi. Każde lustro wykonane jest z ręcznie rzeźbionego mahoniu, a następnie powlekane i zdobione płatkami srebra bądź złota, co nadaje im unikalnego charakteru.

Lustro Venice wyróżnia się na tle pozostałych swoją prostotą. Wykonane jest z nakładających się tafli szkła kolorowego, szkła lustrzanego, ujęte w ramę z mosiądzu.

 

 

 

bateria_umywalkowa_3-otworowa_devon_jubilee_herbec2

Baterie umywalkowe Devon&Devon Jubilee

W dobrze znanych nam kolekcjach baterii również odnajdziemy kilka nowości. Są to m.in.czarne wykończenia kurków i dźwigni serii Jubilee, duże wylewki w kolekcji Dandy, czy bidetka, której wcześniej nie widzieliśmy w produktach marki Devon&Devon.

 

 

 

Nowinką jest także Aurora Bijoux, re-edycja modelu Aurora Devon & Devon. Jest to wolnostojąca wanna opierająca się na czterechaluminiowych kulach. Zapewniają one nie tylko wsparcie, ale są również eleganckim elementem dekoracyjnym. Wykończenie wanny występuje w kolorach: chrom, polerowany nikiel, miedź.

wanna_devon_devon_aurora_bijoux_herbec

Wanna wolnostojąca Devon&Devon Aurora Bijoux

Na uwagę zasługują również:
•    umywalka podblatowa Bablylon wykonana z miedzi
•    konsola Melody – ceramiczna (dostępna w kolorze białym lub czarnym) z metalową konstrukcją (kolory: chrom, polerowny nikiel, miedź) i szklaną półką
•    szafka pod umywalkę Bogart Vanity wykonana z lakierowanego drewna, dostępną w kolorach: czarny, biały, kremowy, ciepły szary, niebieskofioletowy, czerwony, fango i prune.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: