Devon&Devon

d-d_logo

d-d_logoPowstanie marki Devon&Devon było zainspirowane historycznym wzornictwem ery Victoriańskiej i pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych. Łazienka udekorowana w ten sposób zachwyca swoim pięknem, elegancją i ponadczasowością, a przede wszystkim wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom.

Firma Devon&Devon łączy stylowy wygląd i funkcjonalność, piękno i komfort, dbałość o szczegóły i wysokiej jakości materiały. Tworzy produkty, które są nieporównywalne i rozpoznawalne, poprzez swój stylowy design. Ogrom różnorodności asortymentu poprzez wanny, ceramikę łazienkową, jaki i stylową armaturę i płytki ceramiczne, aż po takie elementy jak kominki, pozwala na kompleksowe wyposażenie łazienki czy pokoju kąpielowego i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Oficjalna strona producenta: www.devon-devon.com

Firma HERBEĆ® promowała w Polsce markę Devon&Devon już w 1992 roku.

Showroom HERBEĆ® dedykuje wyjątkową przestrzeń dla Devon&Devon Warszawa, a niepowtarzalna atmosfera jest ważnym uzupełnieniem.

devon-devon-showroom-herbec-noca

Spotkania:

Devon & Devon      Kraków  Małopolskamapka
Devon & Devon      Katowice Górny Śląsk
Devon & Devon      Wrocław  Dolny Śląsk
Devon & Devon      Poznań  - Wielkopolska
Devon & Devon      Gdańsk – Trójmiasto

Zapraszamy na spotkania z naszymi reprezentantami.

Daty w zakładce aktualności.

Poniżej prezentujemy Państwu galerie przykładowych produktów firmy Devon&Devon, które znajdują się w ofercie Grupy Herbeć®:

Umywalki i konsole

Wanny retro

Ceramika sanitarna

Kabiny prysznicowe

Armatura

Akcesoria

Kinkiety

Lustra

Płytki

Kominki