Aranżacja oświetlenia ogrodowego

Dobrze dobrane oświetlenie ogrodu to podstawa doskonałej aranżacji, jeśli faktycznie chcemy cieszyć się wyjątkowym, niepowtarzalnym ogrodem!

Oświetlenie ogrodu, aranżacja ogrodu

Przykładowe oświetlenie ogrodu

Aranżacja ogrodu, kreowania ogrodów światłem

Iluminacja przestrzeni

Iluminacja przestrzeni jest bardzo ważnym walorem estetycznym, ona podnosi również poczucie bezpieczeństwa. Chcąc spędzać wieczory z rodziną i przyjaciółmi w ogrodzie lub na tarasie, nie możemy zapomnieć o oświetleniu! Dzięki lampom ogrodowym możemy być pewni, że nasz ogród będzie inny niż wszystkie inne, stanie się cudowną oazą spokoju. Będzie wyjątkowy, a oświetlenie będzie pozytywnie wpływać na stan naszego samopoczucia. Dzięki zastosowaniu automatycznych systemów oświetlenia, nie będziemy wiedzieć, kiedy zapadła noc.

Przykładowa aranżacja ogrodu światłem

Przykładowa aranżacja, oświetlenie ogrodowe

W ogrodach przydomowych w pierwszej kolejności należy oświetlić wejście do domu, wjazd do garażu i taras, a także obiekty małej architektury takie jak pergole, altany, oraz inne wnętrza ogrodowe.

W kreowaniu iluminacji ogrodów panuje dość duża dowolność, w zależności od stylu ogrodu i gustu właścicieli można eksponować całe grupy roślin lub pojedyncze elementy np: formę rzeźbiarską lub zbiornik wodny.

Przykładowa aranżacja, oświetlenie ogrodowe

Przykładowa aranżacja, oświetlenie ogrodowe

Warto zatem zadbać o przepiękne oświetlenie w naszych przydomowych ogrodach, a wszyscy sąsiedzi będą nam zazdrościć.

Rodzaje oświetlenia ogrodu

Możemy zastosować oświetlenie wiszące, oświetlenie tarasowe, jak i oświetlenie przypominające parkowe lampy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Warto pamiętać, że o oświetleniu ogrodowym należy pomyśleć już w fazie jego projektu!

Nasi eksperci z miłą chęcią udzielą Państwu odpowiedzi na pytania i pomogą w realizacji!

Napisz lub zadzwoń     +48 602 33 22 33           herbec@herbec.pl