Arga, nowoczesna wanna, która umożliwi Ci kąpiele solankowe

Wanna Arga od Jacuzzi to wyjątkowy dodatek do twojej łazienki. Jest to nowość na rynku. Dzięki nowej technologi Swirlpool, sprawi że Twoja kąpiel stanie się podczas kąpieli można poczuć się jak w ciepłych, serdecznych objęciach ukochanej osoby lub zanurzyć w cichym strumieniu, a wszystko to w całkowitej zgodzie z naturą.

Kąpiele solankowe

Delikatne wiry wodne wytwarzane przez dysze z kolorowym oświetleniem oraz stała temperatura wody sprawiają, że kąpiel w wannie ARGA to oddziałujące na wszystkie zmysły doświadczenie, w którym można się zatracić.

Wanna Jacuzzi Arga

Wanna Jacuzzi Arga

Dzięki funkcji Illumatherapy woda nabiera ciepłej, magicznej poświaty. Cichy, szklany dotykowy panel sterowania z trzema ikonami dodaje nowoczesności.

Wanna Jacuzzi Arga

Wanna Jacuzzi Arga

Naturalne sole do kąpieli, odmienią twoje życie

W 100% naturalne sole do kąpieli ARGA o specjalnej formule są wyrazem naszego szacunku dla środowiska, ponieważ nie zanieczyszczają wody. To doskonała mieszanka soli i składników roślinnych o szczególnych właściwościach dostosowanych do potrzeb każdego. Zintegrowany infuzor eliminuje konieczność ręcznego mieszania soli z wodą i w naturalny sposób rozprowadza sole w wodzie, nie pozostawiając żadnych osadów. Kąpiel z solami można porównać do osobistej poezji – pisanej codziennie w inny sposób.

Sól do wanny Jacuzzi Arga

Sól do wanny Jacuzzi Arga

Więcej informacji. (kliknij tutaj)

Napisz lub zadzwoń     +48 602 33 22 33           herbec@herbec.pl