J-13 PowerPlay™ – bieżnia pływacka i strefa relaksu w jednym urządzeniu!

Światowy lider w dziedzinie wanien z hydromasażem Jacuzzi® ma przyjemność ogłosić rozbudowę basenów z przeciwprądem Jacuzzi® Swim Spa: dzisiaj dodano nowe Jacuzzi® J-13 PowerPlay™

J-13 PowerPlay™ to wejście Jacuzzi® w świat pływania z przeciwprądem. W przeciwieństwie do starszych sióstr J-19 i J-16, nowa J-13 PowerPlay pozwala nie tylko pływać i trenować w środowisku domowym, tak jak na basenie, ale także cieszyć się wszystkimi korzyściami w zakresie wypoczynku i relaksu oferowane przez najwyższej klasy Jacuzzi® Spa na niewielkiej przestrzeni.
Wszystko to dzięki ergonomicznym siedziskom, które mogą wygodnie pomieścić do 8 osób w relaksujących sesjach hydroterapii, wyjątkowym dzięki skuteczności dysz masujących jednocześnie plecy i biodra. Wszechstronny i wydajny produkt, który wzbogaca przestrzeń zewnętrzną Twojego domu, czyniąc go odpowiednim środowiskiem do ćwiczeń lub relaksu.

 

PowerPro™: basen Jacuzzi® do intensywnego treningu

Swim Spa J-19 i J-16 PowerPro™ oferują najlepszą technologię w branży przeciwprądowej. Są one wyposażone w dysze PowerPro® Swim Current, które generują stabilny przepływ do 10 km/h, który łatwo dostosowuje się do każdego poziomu sprawności i zdolności pływania w przeciwprądzie, co umożliwia treningi o wyższej intensywności. Dysze te generują regularny, pozbawiony turbulencji prąd, zapewniający realistyczne wrażenia z pływania, których można doświadczyć na świeżym powietrzu przez cały rok, tak jak na normalnym basenie.

Kolekcja Swim Spa PowerPro™ zapewnia najbardziej komfortowe środowisko zarówno do pływania, jak i do aqua fitness. Ten basen Jacuzzi® został zaprojektowany tak, aby wyeliminować irytującą falę odbijającą, a elementy ssące, umieszczone na przeciwległych końcach dysz, eliminują wszelkie turbulencje. Dysza flotacyjna SteadySwim™ łączy odpowiednią ilość powietrza ze stałym prądem, aby pomóc użytkownikowi – sportowcowi lub zwykłym entuzjastom sportu – osiągnąć najlepszą pozycję podczas pływania. Programy treningowe, które można ustawić za pomocą wyświetlacza dotykowego, są odpowiednie dla każdego poziomu doświadczenia. Cztery oddzielne fotele do hydromasażu, duże przestrzenie do wyciągania się i relaksu oraz możliwość skorzystania z relaksującej sesji hydroterapii Jacuzzi® sprawiają, że jest to idealne miejsce do regeneracji po kąpieli lub długim dniu pracy.

Kolejny model z tej sterii to PowerActive™: pływanie i zabawa dla całej rodziny

Swim Spa J-19 i J-16 PowerActive™ to baseny z przeciwprądem Jacuzzi®, idealne do wodnego fitnessu i rodzinnej zabawy: oferują zalety treningu w wodzie z możliwością zabawy w swim Spa, a wszystko to cały rok. Wyposażone są w strumienie PowerPro® AX Swim Jets, idealne do ćwiczeń oporowych i pływania pod prąd z prędkością do 5 km/h. Technologia przy dole wanny jest idealna do symulacji ruchów biegowych, takich jak podwodna bieżnia, skutecznie spala kalorie, zapobiega bólom stawów i kontuzjom przeciążeniowym. Spa PowerActive™ Swim Spa jest również idealnym miejscem po kąpieli lub długim dniu w pracy, dzięki czterem siedziskom z hydromasażem, dużym przestrzeniom do wyciągania się i relaksu oraz cieszenia się relaksującą sesją hydroterapii Jacuzzi®.

Maksymalny relaks dzięki korzyściom hydroterapii Jacuzzi®

Idealne do pływania, Jacuzzi® Swim Spa oferują również ogromne korzyści pod względem relaksu, dzięki połączonemu działaniu dysz PowerPro® i ergonomii ekskluzywnych foteli terapeutycznych. W wannie z hydromasażem, a także w spa lub swim spa wartość dodaną zapewnia jakość bardziej niż ilość użytych dysz. W basenie Jacuzzi® Swim Spa dysze PowerPro® skupiają się na środkowej części pleców, aby złagodzić napięcie i skurcze mięśni dzięki spiralnemu masażowi, który sprzyja również lepszemu krążeniu. Dysze PowerPro® działają na mięśnie dolnej części pleców, przygotowując je do bardziej relaksującego głębokiego masażu poprzez delikatne działanie tarcia.

Jacuzzi® Swim Spa oferuje wysokiej jakości hydromasaże, również dzięki specjalnym ergonomicznym siedzeniom: dopasowują się one do kształtu ciała i, poprzez specjalne dysze, zapewniają przyjemne masaże, które przeciwdziałają wszelkim napięciom mięśni. Idealne rozwiązanie również dla dzieci i idealne dla każdego, kto chce odpocząć po dniu pracy.

System zarządzania wodą w Jacuzzi® Swim Spa został zaprojektowany tak, aby zapewnić łatwość użytkowania i wyjątkową wydajność. Nowa technologia CLEARRAY Active Oxygen™ wykorzystuje specjalny zaawansowany system, który łączy połączone działanie niskoemisyjnego ozonu z promieniami UV-C. Ten zaawansowany proces utleniania rozpuszcza zanieczyszczenia i eliminuje up