Jak zaplanować ogród z całorocznym Jacuzzi

Krótki poradnik planowania przestrzeni ogrodu pod całoroczną strefę Jacuzzi SPA z hydromasażem.

Całoroczna strefa Jacuzzi pod Gwiazdami

Prawdziwe jacuzzi marki Jacuzzi® to gwarancja jakości. Technologie udoskonalane od prawie 70 lat zapewniają prostotę obsługi przez cały rok i niezawodność na lata. Doskonała izolacja basenu ogrodowego, skuteczna filtracja i najlepszy hydromasaż pozwolą cieszyć się urządzeniem 365 dni w roku. Dzięki powyższemu, każdy może stworzyć swoją wyjątkową strefę Jacuzzi pod Gwiazdami.

Jacuzzi J335 wanna caloroczna ogrodowa spa caloroczna oryginalne jacuzzi herbec

Zaplanuj ogród z Jacuzzi

Ogrodowa wanna z hydromasażem może być otoczona meblami ogrodowymi np. z rattanowymi krzesłami w uzupełniającym kolorze. Pamiętaj o dostępnym i wygodnym miejscu na odstawienie pokrywy termicznej. Podnośniki do pokryw termicznych w dużym stopniu eksponują pokrywę (na to rozwiązanie decyduje się mniejszość użytkowników basenów SPA).

jacuzzi J335 J355 z pokrywą i podnośnikiem herbec salon jacuzzi dealer warszawa krakow

Porada na dziś: Wykorzystaj nierówny teren

Jeśli Twój ogród znajduje się na wzgórzu, możesz wykorzystać poziomy przestrzeni, aby stworzyć iluzję zagłębionego Jacuzzi. Dzięki temu Twoja wanna SPA wtopi się w krajobraz ogrodu, a nie będzie od niej odstawać.

J-575 jacuzzi minibasen hydromasaz basen spa basenogrodowy domowespa wanna basencaloroczny oryginalnejacuzzi jacuzziherbec jacuzzipolska dystrybutor
 

Jak rozpoznać prawdziwe Jacuzzi? Na każdej wannie ogrodowej w kilku miejscach znajdziesz owalne logo JACUZZI. Jacuzzi brand, jacuzzi logo, oryginalne jacuzzi
Bezpośredni kontakt ze sprzedawcami oryginałów na terenie całej Polski:
602 33 22 33 zadzwoń teraz.