Montaż, instalacja wanny Jacuzzi w podłodze

Zastanawiali się Państwo w jaki sposób montuje się wannę z hydromasażem Jacuzzi w podłodze? To nie jest skomplikowana czynność, nasi fachowcy się tym zajmą. Zadzwoń już teraz +48 602 33 22 33!

montaż Jacuzzi wanna Aura Uno Jacuzzi® w salonie kąpielowym
Wanna Aura Uno Jacuzzi® w salonie kąpielowym

Montaż wanny z hydromasażem

Wannę z hydromasażem można zainstalować zarówno na parterze, jak i na wyższych kondygnacjach, należy jednak pamiętać o tym, aby podczas projektowania domu/mieszkania uwzględnić to. Trzeba będzie zastosować inną grubość stropu lub obniżyć sufit na kondygnacji niżej, ostatecznie również przygotować nieckę na wannę.

montaż Jacuzziwanna Opalia Corian Jacuzzi® w podeście
Wanna Opalia Corian Jacuzzi® w podeście

Planując montaż wanny na wyższej kondygnacji, należy pamiętać o tym, aby uwzględnić również miejsce na dysze, syfony i podpory montażowe. Z tego powodu, bardzo często zaleca się umieszczanie wanien z hydromasażem na podestach 15-30 cm. Pod podestem możemy zamontować armaturę, dzięki czemu w razie awarii, będziemy mieli do niej swobodny dostęp. Kolejnym ważnym elementem, jest to, aby wanna z hydromasażem była obudowana materiałem, który jest łatwy w demontażu, bez robienia większych szkód np. drewnem egzotycznym lub płytkami przyklejonymi do demontowalnej płyty. Należy pamiętać także o izolacji akustycznej i od wilgoci wanny.

Montaż Jacuzzi wanna Aquasoul Whirlpool Jacuzzi®
Wanna Aquasoul Whirlpool Jacuzzi®

Nasza firma oferuje Państwu doradztwo i pomoc w realizacji Państwa projektów.

Zapraszamy do kontaktu! 

Wyślij zapytanie o Mini basen SPA. 

Napisz lub zadzwoń     +48 602 33 22 33           herbec@herbec.pl