Duresta

duresta_logo

Duresta od 1938 roku produkuje luksusowe meble w angielskim stylu (seria English Luxury). W ostatniej dekadach pojawiły się serie klasyczne  (Modern Classics) i nowoczesne (Contemporary Living). Producent oferuje szeroką gamę tkanin, które pozyskuje w ramach współpracy międzynarodowej aby zapewnić najszerszy wybór stylów i kolorów.

Meble wykonywane są ręcznie w poszanowaniu dla tradycji. Wszystkie poddane są rygorystycznym testom jakości w celu zapobiegnięcia występowania przedwczesnego zużycia. Gwarancja producenta to 25 lat na trwałość konstrukcji.

Oficjalna strona producenta: www.duresta.com

Kolekcja Modern Classics

Kolekcja English Luxury

Kolekcja Contemporary Living

 

WYPEŁNIENIE głównych siedzisk występuje w 3 opcjach nie wymagających poprawiania (FIBRE i DURALUX) lub wcale (SUPAWRAP). Jest też opcja wypełnienia wyłącznie kaczymi piórami – to rozwiązanie wymaga poprawiania, obracania puf, aby zdobyły ponownie swoją objętość.

1. Standard FIBRE

Lekkie włókno syntetyczne tworzy puszysty i pluszowy wygląd, który oferuje głęboki, miękki i luksusowy komfort. Duresta stosuje w swoich poduszkach włókno Quallofil Supreme, specjalnie dobrane ze względu na jego właściwości odbijania się od podłoża i dodatkową odporność na spłaszczenie w czasie. Niealergizujące poduszki z włókna są popularnym wyborem, ale muszą być regularnie poprawiane, aby zachować swój pluszowy wygląd.


2. OPCJA DURALUX (PŁATNA w zależności od modelu)

Poduszka Duraluxe to ekskluzywna poduszka firmy Duresta, która łączy naturalne kacze pióra z pasmami pianki, zapewniając komfort poduszki z włókna lub pierza, ale bez konieczności regularnej konserwacji. Poduszka Duraluxe ma dodatkową trwałość, chociaż regularne potrząsanie i obracanie pomoże zachować kształt i puszysty wygląd.

3. OPCJA PŁATNA – SUPAWRAP


Łącząc miękkość włókna z podparciem pianki, poduszka Supawrap jest dosłownie owinięta dla najwyższego komfortu. Rdzeń z pianki o wysokiej gęstości, otoczony włóknem Quallofil, stanowi serce tej poduszki, zapewniając twarde, ale wygodne odczucie. Podobnie jak włókno, wnętrze poduszki Supawrap nie wywołuje alergii, a co więcej, wymaga niewiele uwagi, aby zachować swój puszysty wygląd.

TKANINY do wyboru:

  • TKANINA #1 Główna:
  • TKANINA #2 dużych poduszek:
  • TKANINA #3 małych poduszek: 

Tie Backs – Krawaty
Krawaty występują w modelach English Luxury i Modern Classics
– Wszystkie kolory pod linkiem:

OPCJE DODATKOWE – OKUCIA

OPCJE DODATKOWE – Podłokietniki