Lampy stojące jako symbol inspiracji

 

 

 

 

Lampy stojące, zapewniają nie tylko odpowiednią ilość światła w pomieszczeniach, ale również służą jako nieodzowny element wyposażenia wnętrz. Obecnie często używane są jako część dekoracji nadający charakter i styl pomieszczeniom.

Odpowiednio dobrane, zapewniają nie tylko wystarczającą ilość światła, ale także są dopełnieniem kompozycji.

Stylowa lampa stojąca może zawierać od jednego do wielu punktów świetlnych. Mogą mieć niemal dowolny kształt i być zrobione ze wszystkich rodzajów materiałów np.: kryształu, metalu, szkła lub papieru. Projektanci i producenci prześcigają się w pomysłowości i oryginalności  form.

 

 

 

 

 

Jednym z wielu godnych polecenia producentów oświetlenia jest firma Vintage, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór lamp stojących. Dobry wygląd i funkcjonalność, piękno i komfort wraz z dbałością o szczegóły są wyróżniającymi cechami tej marki. Stosowanie wysokiej jakości surowców oraz dążenie do doskonałości były głównymi zamierzeniami firmy Vintage.

Wybierając lampy stojące mocno nawiązujące formą do lat trzydziestych (gorących dla wzornictwa przemysłowego), można nadać pomieszczeniom ciekawy wygląd. Oświetlenie te – używane w sypialni lub salonie – buduje wspaniały nastrój.

Lampy stylowe w zależności od naszych upodobań można stosować nie tylko w nowoczesnych pomieszczeniach, ale również pomieszczeniach stylizowanych na różne epoki.

 

 

 

 

 

 

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na firmę Masiero. Oświetlenie tego cenionego producenta odznacza się takimi cechami jak: elegancja oraz niezwykłość. Aranżując wnętrza przy użyciu lamp stojących Masiero komponujemy niebanalne a zarazem pomysłowe pomieszczenia. Połączenie intrygującej kombinacji między tradycją a nowoczesnością dodaje niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu.