Wyjątkowa podłoga Winckelmans w Elektrowni Powiśle

Wyjątkowa podłoga Winckelmans w Elektrowni Powiśle

Wzorzyste posadzki, klimatyczne wnętrza, wielobarwne płytki – to cechy charakterystyczne dla wystroju kamienic, kościołów i pałaców z XIX oraz początku XX wieku. Kamień to oryginalna ozdoba także współczesnego domu czy biura. Przez wielu jest odbierany nawet jak dzieło sztuki. Nic więc dziwnego, że element ten znalazł się w zabytkowych wnętrzach Elektrowni Powiśle – pisze w artykule Builder Polska.

Płytki w Elektrowni Powiśle ywany kamienne, mozaiki z gresu nieszkliwionego, mrozoodporne plytki Winckelmans Herbec
Historyczne płytki i mozaiki we współczesnych wnętrzach to idealny sposób na nawiązanie do przeszłości oraz nadanie indywidualnego charakteru.

W Elektrowni Powiśle wykorzystano produkt francuskiej fabryki Winckelmans. Kamionkę zastosowano m.in. w lobby wejściowym do biurowców. Płytki można zobaczyć także w dawnych budynkach kotłowni i maszynowni, które obecnie tworzą galerię handlową. Co więcej, urozmaicają wnętrza apartamentów należących do kompleksu Elektrowni Powiśle. Architekci, mając do dyspozycji elementy z oferty, we współpracy z naszym zespołem stworzyli projekty docelowo wykonane na posadzkach. Nie był to łatwy proces, gdyż można stworzyć ponad 1200 kombinacji wzorów różnych podłóg.

Od wielu lat jesteśmy reprezentujemy markę Winckelmans w Polsce. Bardzo nas cieszy, że właśnie po ten materiał sięgnięto w Elektrowni Powiśle. Winckelmans to około 130 lat tradycji. Jest to produkt wyjątkowy. Zasługuje na indywidualne podejście. 

cały artykuł: https://builderpolska.pl/kamienne-dywany/

Płytki w Elektrowni Powiśle ywany kamienne, mozaiki z gresu nieszkliwionego, mrozoodporne plytki Winckelmans Herbec

Przejdź do strony Winckelmans